Кошик
366 відгуків
+380679377343
Интернет-магазин "Венеция": постельное белье, полотенца, подушки, пледы, одеяла, наволочки

Наволочки ТМ Le Vele Розмір 50-70 Складу сатин

Сатин – це різновид бавовняної тканини, яка виготовлена за допомогою особливого переплетення ниток, коли не менше п'яти ниток качка закривають основу таким чином, щоб тільки одна нитка основи виходила на лицьову поверхню тканини. Саме такий спосіб переплетення ниток і називається сатиновим.
Сама назва сатину (фр. Satinette) походить від арабського слова Зайтун – це старовинна назва китайської гавані Цюаньчжоу, саме звідки здавна вивозилася дана тканина.
Таке переплетення ниток визначає основні властивості і зовнішній вигляд цієї тканини – це міцність, зносостійкість, гігроскопічність, повітропроникність, при цьому такий матеріал практично не мнеться і володіє дивним блиском, гладкістю і шовковистістю, за що сатин називають бавовняним шовком».
Сатиновое постельное бельё свою популярность начало завоёвывать в начале прошлого века, и к настоящему времени приобрело огромное множество ценителей. Из сатина производят постельное бельё самого разного дизайна, великолепно подходящее как для повседневного использования, так и для «особых случаев», а также в качестве шикарного подарка.
Ткань Сатин относится к категории элитных. Сатин одна из самых дорогих хлопчатобумажных тканей, но она значительно дешевле шёлка. Сатин изготавливают из высококачественного хлопка с очень высокой степенью очистки, сплетая из него тончайшие хлопковые нити. Потом по технологии производства сатина, хлопковые нити подвергаются скручиванию и переплетению. Особенность в том, что чем больше скручена нить, тем ярче блеск у сатина.
А для додаткового блиску і шовковистості сатин піддають спеціальній обробці розчином лугу – мерсеризації. Саме це і особливе сатинове переплетення ниток забезпечують постільної білизни з сатину незвичайну міцність і довговічність.Цей процес досить дорогий, тому його використовують при виробництві дешевих тканин.

Наволочки le vele 50-70

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: